Technika Rejuvance

Technika Rejuvance nie wymaga użycia kremów, serum, ani urządzeń elektrycznych. Jest to delikatny, lecz przy tym skuteczny „dotyk”, który odmładza i odświeża twarz, równocześnie zapewniając całemu organizmowi głębokie odprężenie, wywołuje przy tym uczucie dobrostanu, kojarzone z dobrym samopoczuciem i zdrowiem. To metoda holistyczna, ponieważ jest nakierowana zarówno na ciało jak i na umysł, a także duszę. Rejuvance działa równocześnie na wszystkich tych płaszczyznach, tak jak większość metod medycyny komplementarnej czy alternatywnej.

Efekt Rejuvance’u na poziomie fizycznym jest porównywalny do działania operacji liftingu twarzy, jednakże bez ryzyka i efektów ubocznych, które są związane z interwencją chirurgiczną. Ta metoda zawsze będzie dawała widoczny efekt estetyczny, który jednak w pewnym stopniu zależny jest od wieku, zdrowia, typu skóry, głębokości zmarszczek i indywidualnych cech fizjologicznych organizmu.

Opis zabiegu – jak działa Rejuvance?

Technikę Rejuvance można by uznać za rodzaj odmładzającego masażu twarzy, choć słowo: masaż nie oddaje dokładnie jej charakteru, ponieważ ruchy Rejuvance’u są delikatne i łagodne. Te wyjątkowe, łagodne ruchy oddziałują kolejno na wszystkie tkanki miękkie twarzy, od powierzchownych do głębokich (skóra, tkanka łączna, mięśnie). Pod ich wpływem poprawia się przepływ substancji odżywczych, tkanki zostają uwolnione z miejsc w których mogły poprzyklejać się do innych tkanek, skóra odzyskuje swoją sprężystość, a mięśnie odpowiednie napięcie.